İnstagram Takipçi Kasma Hilesi

İnstagram Takipçi Kasma Hilesi

İnsanlar farklı amaçlar için sınırsız sayıda Instagram takipçisi alırlar. Bazıları ticari kazanç elde etmek istiyor, bazıları popüler olmak ve ünlü olmak istiyor vb. Her durumda, herkes başkaları tarafından takip edilmekten ve sevilmekten hoşlanır. Ancak ücretsiz olarak 10k ve üzeri Instagram takipçisi almak bizim için inanılmaz kolay. Kimseye ödeme yapmanıza gerek yok, hesabınızın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok ve Instagram şifrenizi kimseye vermenize gerek yok. Ücretsiz dediğimizde, bunu kastediyoruz. Şimdi dene! Ancak, bu makale size hızlı ve zahmetsizce ücretsiz Instagram takipçisi edinmenin en kolay 3 yolunu tanıtacaktır .

Yapmanız gereken tek şey BURAYA TIKLAYIP Takipçi34 'e üye olmak şifre gerektirmeden en basit takipçi kasma yöntemi.1. İpucu - 0'dan 500'e kadar temel takipçiler edinin
Adım 1: Yeni kayıtlı kimlikten yararlanın

Instagram'a yepyeni bir kimlikle kaydolduğunuzda, takipçi edinmenin en hızlı yolu, önce sizi tanıyan aile, sınıf arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, arkadaşlarınız vb. sizi takip etmeye davet etmektir. Diğer sosyal medya platformları (Facebook, Twitter vb.) ile bağlantı kurarak da takipçi kazanabilirsi

2. Adım: Hesabınızı herkese açık hale getirin

Instagram'da özel hesaplarla 10k takipçi kazanmak zor. Sadece takip ettiğiniz arkadaşlarınız sizi bulabilir. İnsanlar takipçiniz olmadan önce fotoğraflarınızı göremezler. Yeşil düğmeyi görürseniz, gönderinin özel olarak ayarlandığı anlamına gelir. Hesabınızı herkese açık hale getirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Instagram uygulamasının sağ alt köşesindeki "Profil" düğmesini tıklayın > "Profilimi Düzenle"yi tıklayın > "Özel Hesap"ın işaretini kaldırın.

3. Adım: En popüler etiketleri kullanın

Kullanıcılar etiketler aracılığıyla bir konu arayabilir ve ilgili etiketlere sahip tüm fotoğrafları görüntüleyebilir. Popüler bir etiket kullandığınız sürece, diğer kişiler bu etiketi aradıklarında fotoğraflarınızı ve yayınladığınız içeriği görebilirler. Fotoğraflarınız ilgi çekici ve kaliteliyse, başkalarının dikkatini hızla çekecek ve takipçi kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Yukarıdaki üç adım, herhangi bir çaba harcamadan ücretsiz takipçiler kazanabilir. Ne olursa olsun, kullanıcı kitlenize bağlı olarak en az 200 takipçi, 300 takipçi veya 500 veya daha fazla takipçi alabilirsiniz.

İpucu : Takipçileri 1000'e yükseltin

Adım 1: Takipçi kazanmak için hilelere güvenin.

Her şeyden önce, diğer Instagram kullanıcılarını çekmenin en hızlı yollarından biri, önce onları takip etmektir. Mümkün olduğu kadar çok kullanıcıyı takip etmeye çalışın. İkinci olarak, günde en az bir kez güncelleme yapın ve takip edilmemek için ilginç içerikler yayınlayın. Üçüncüsü, Instagram'da herkesin sohbet edebileceği günlük forumlara ev sahipliği yapacak bazı küçük grup hesapları var. Küçük bir gruba aktif olarak katılarak, diğer kullanıcılar sizi hızlı bir şekilde tanıyabilir. Ayrıca insanlar genellikle ünlülerin takipçi listelerini, hangi kullanıcıların onları takip ettiğini kontrol eder ve ardından ilk sayfalarda görünen yüzlerce hayranı takip eder. Birçok kişi çok popüler ünlüleri sürekli takip edecek ve takibi bırakacak, bu yüzden isimleri her zaman "yeni hayranlar" listesinin en üstünde görünecek. Hızlı bir şekilde çok sayıda takipçi kazanmak için bu küçük numaralara güvenebilirsiniz.

Adım 2: Sayfanızı tanıtın.

Her şeyden önce, pazar hedeflerinizi netleştirin, yiyecek, evcil hayvan veya dış mekan fotoğrafçılığı gibi aynı ilgi alanlarına sahip bir grup hayranı çekebilirsiniz.

Belirli bir filmin, şovun, çizgi romanın, kitabın veya sanatçının hayranıysanız, takipçi kazanmak için bir hayran hesabı oluşturup kişisel hesabınıza bağlamak isteyebilirsiniz. Instagram'da özçekimlerini ve kişisel ıvır zıvırlarını paylaşan bu kadar çok insanla, yakında kendinizi bunalmış bulacaksınız. Bu sayfa temsilidir ve hızlı bir şekilde çok sayıda takipçi kazanma potansiyeline sahiptir.


Ayrıca tanıdığınız bir arkadaşınızdan reklam vermenize yardımcı olmasını isteyebilir ve hayranlarından size dikkat etmelerini isteyebilirsiniz. Karşılığında, arkadaşlarınızın hesabınızda bunu tanıtmasına yardımcı olabilirsiniz.


3. İpucu: Takipçileri 10.000 veya daha fazlasına yükseltin

1. Adım: Ücretsiz Takipçi34.com Adresine Giriş Yapın
2. Adım: Kaydolun ve oturum açın

Giriş yaptığınızda hemen bir miktar bedava jeton alacaksınız ve bu jetonlarla takipçi satın alabilirsiniz. Daha fazla takipçi edinmek için bir veya daha fazla Instagram hesabı ekleyin. Birden fazla Instagram hesabınız varsa, görevleri gerçekleştirmek için en fazla 5 Instagram hesabı ekleyebilirsiniz.

3. Adım – Ücretsiz jetonlu takipçiler edinin

Doğrudan ücretsiz jetonlarla Instagram hesabınız için takipçi kazanabilirsiniz. Başkaları tarafından gönderilen görevleri gerçekleştirerek veya Takipçi Galerisi'ni paylaşarak uygulamada ücretsiz jeton kazanabilirsiniz . Ardından Instagram takipçi kazanmak için kendi görevlerinizi yayınlayabilirsiniz.

çözüm

Sadece yukarıdaki üç adımla 10k veya daha fazla ücretsiz Instagram takipçisi alabilirsiniz . Ancak bazı takipçilerin sizi takibi bırakmasının normal olduğunu unutmayın. Takipçilerinizi tutmak ve sizi takipten çıkmalarını önlemek için en güvenilir yöntem, takipçilerinizi çekmek ve elde tutmak için daha ilginç ve kullanışlı yüksek kaliteli fotoğraflar veya videolar yayınlamaktır.

www.takipci34.com 'a Üye Ol Anında Hediye Bakiye İle İnstagram, Youtube, Tiktok Takipçi, Beğeni, İzlenme, Yorum Hizmetlerini Kullanmay Başla! Takipçi Satın Al